Plisy

Plisy

Plisy, czyli osłony okienne, których zaletą jest możliwość stosowania nie tylko do okien prostokątnych, ale również tych o nietypowych kształtach np. okrągłych czy trójkątnych, w tym także okien dachowych. Obsługa może odbywać się za pomocą estetycznych uchwytów lub sznurka. Materiały o różnej strukturze i kolorystyce pozwalają na dopasowanie osłony do stylistyki każdego wnętrza.
Światło padające na plisowaną tkaninę tworzy niepowtarzalne odbicia. Jako producent tego rodzaju zasłon szczególnie polecamy je mieszkańcom parterów, chcącym uchronić wnętrza domów czy mieszkań przed niepożądanym wzrokiem z zewnątrz.

Plisy zachwycają swoją praktycznością. Konstrukcja i prosta obsługa pozwalają dopasować plis do aktualnej pozycji słońca i zacienienia pożądanej przestrzeni. Ponadto są dostępne do wielu rodzajów okien, częstokroć niemożliwe jest dopasowanie innego rodzaju osłony przeciwsłonecznej niż plisy. Oferujemy plisy świetnej jakości wykonane z najlepszych materiałów, szeroką gamę pomysłów designerskich. Plisy od firmy Smart Cover to strzał w dziesiątkę.

Zależy Ci na profesjonalnym wykonaniu i niskich cenach?