Inteligentne sterowanie

Czas na inteligentną rewolucje w twoim domu ! Zacznij sterować swoimi urządzeniami z dowolnego miejsca na ziemi!

Inteligentne sterowanie

Inteligentne sterowanie

Stosowany przez nas system pozwala znacząco skrócić czas poświęcany na zwykłe, codzienne i czasochłonne czynności takie jak m.in. otwieranie i zamykanie bram, rolet czy okien, gaszenie i zapalanie świata czy nawadnianie ogrodu.
To co nas wyróżnia od pozostałych inteligentnych systemów to unikalna technologia w skali światowej. Do działania nasze moduły nie potrzebują żadnych dodatkowych urządzeń takich jak hub czy jednostka centralna. Wystarczy zwykła, domowa sieć WiFi.
Dzięki tej unikalnej technologii stworzonej przez polskich naukowców, każde z urządzeń może działać zupełnie niezależnie i może być sterowane z dowolnego miejsca na świecie bez skomplikowanej instalacji i ukrytych kosztów.

Inteligentne sterowanie jest obecne w branży rolet automatycznych od wielu lat. Powstało dziesiątki systemów, o różnej wydajności. Inteligentne sterowanie czy inaczej zwane inteligentne rolety to technologia przyszłości już teraz w naszych domach. Proponujemy Ci rozwiązania z najwyższej półki. Nowatorskie i funkcjonalne, proste i nieskomplikowane. Zapraszamy do kontaktu w sprawie oferty.

Zależy Ci na profesjonalnym wykonaniu i niskich cenach?