Bramy garażowe

Bramy garażowe

Bramy segmentowe, zwane inaczej panelowymi to najczęstszy wybór klientów poszukujących solidnej bramy, czy to garażowej, czy przeznaczonej do hali produkcyjnej lub magazynowej. Bramy o konstrukcji panelowej mają wiele zalet, mogą być dostarczone w niemal dowolnym rozmiarze.
Oferowane przez nas produkty zapewniają maksymalne bezpieczeństwo ich użytkowania, bramy produkowane są zgodnie z obowiązującymi normami. Dzięki wykorzystaniu ocynkowanej blachy wypełnionej poliuretanową pianką o grubości 40 mm do produkcji paneli bram segmentowych nasze bramy zyskują wysokie właściwości termoizolacyjne i doskonałą izolację akustyczną.
Podstawowymi rodzajami bram segmentowych są :
• zautomatyzowane
• obsługiwane ręcznie.

W ofercie firmy Smart Cover znajdują się przede wszystkim bramy garażowe segmentowe. Charakteryzuje je to, że otwierają się pionowo i “chowają się” pod stropem, co czyni ich użytkowanie estetycznym i praktycznym (oszczędność miejsca). Oszczędzamy miejsce wewnątrz garażu i przed garażem. Są odpowiednio uszczelniane co czyni je odpornymi na działanie warunków pogodowych. Ponadto bramy garażowe są zbudowane z niezwykle trwałych materiałów dzięki czemu są one bezpieczne i mają dobrą izolacją cieplną. Zachęcamy do kontaktu celem poznania szczegółów oferty.

Zależy Ci na profesjonalnym wykonaniu i niskich cenach?