Rolety dachowe

Rolety dachowe

Rolety chronią przed nagrzewaniem się poddasza w lecie a zimą utrzymują ciepło wewnątrz. Pozwalają na zablokowanie światła z zewnątrz w dowolnym momencie dnia. Ograniczają hałas podczas gradu i deszczu, zabezpieczają okno podczas trudnych warunków pogodowych oraz zapewniają dodatkowe bezpieczeństwo Twojego domu. Zbudowane z wytrzymałego aluminium zapewniają maksymalną wydajność bez względu na pogodę.
Posiadamy trzy rodzaje rolet :
• Manualna obrotowa
Roleta manualna obrotowa z prowadnicami polecana jest do okien obrotowych zainstalowanych w zasięgu ręki. Roletę zamyka się i otwiera poprzez obrócenie skrzydła okna o 180 st. Roleta daje możliwość pełnego rozwinięcia rolety na oknie bądź całkowitego zwinięcia w kasetonie.
• Elektryczna
Roleta elektryczna polecana jest szczególnie do okien. Roleta obsługiwana jest za pomocą pilota. To idealne rozwiązanie, do okien zainstalowanych poza zasięgiem ręki lub gdy cenisz sobie komfort użytkowania
• Solarna
Roleta solarna sprawdza się zarówno w przypadku okien obsługiwanych ręcznie i okien elektrycznych.W pełni naładowany akumulator rolety solarnej wystarcza na 600 cykli otwierania nawet w pochmurne dni. Montaż nie wymaga okablowania dlatego jest niezwykle łatwy i szybki. W razie potrzeby istnieje możliwość obsługi manualnej.

Rolety dachowe są wielofunkcyjnym elementem wykończenia budynku. Z jednej strony są elementem ozdobnym. Z drugiej strony regulują ilość wpadającego światła i pozwalają zmniejszyć temperaturę wewnątrz budynku. W zimie natomiast, pomagają utrzymać ciepło wewnątrz domu. Ze względu na kąt nachylenia okien dachowych stosowanie w nich firan czy zasłon jest wielce problematyczne, a rolety dachowe są idealnym rozwiązaniem tego problemu. Oferujemy szeroką gamę rolet dachowych: manualne, elektryczne i solarne. Zachęcamy do zapoznania się i korzystania z naszej oferty rolet dachowych.

Zależy Ci na profesjonalnym wykonaniu i niskich cenach?